smudj dubinski sistemi

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Srdjan Lazarevski
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:10 tra 2013, 22:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
smudj dubinski sistemi

Post Postao/la Srdjan Lazarevski » 15 tra 2013, 20:20

Voleo bih da saznam tehnike koje se koriste u lovu smudja dubinskim metodom na zivi mamak ili filet.Ja koristim standardnu varijantu;olovo udaljeno od predveza 90 cm, predvez 30-40 cm,udica klasicna smudjaroska. Posaljite svoje predloge za Vase isprobane sisteme posto bih voleo da isprobam i druge sisteme, a mozda bude i boljih ulova .Veliki pozdrav od Srkija iz Novog Sada


Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: smudj dubinski sistemi

Post Postao/la Kovach » 15 tra 2013, 20:41

Dobro nam dosao Srki. Imas ovdje vec otvaranih nekih tema za smudja u dijelu za varalicarenje pregledaj malo mozda nesto i nadjes interesantno. Evo link viewtopic.php?f=84&t=73

Ja licno sam ga na dubinski lovio na isti sistem koji si ti opisao u svom postu i pokazao se kao efikasan. U zadnje vrijeme cesce ga lovim dzigovanjem mada pored vikendice uvijek ima jedan stap bacen na dubinku za svaki slucaj :wink:

Nadam se da ces na forumu pronaci tema koje te interesuju, a javice se jos raje sa svojim iskustvima u lovu smudja.

Pozdrav i BISTRO!

Avatar
mladicakraljica
Piskaralo
Postovi:204
Pridružen/a:18 lip 2012, 17:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: smudj dubinski sistemi

Post Postao/la mladicakraljica » 15 tra 2013, 22:13

Ja sam ga dugo lovio na dubinku na Jablanickom kada ga je bas bilo.
E mana toga sistema je da cesto smuđ osjeti otpor i pljune kedera
Bolji je se meni pokazao obicni klizni sistem sa podvezom50ak cm

e Sada fiksni sistem koji mi je uvijek palio je vaser-kugla koja drzi kedera iznad dna jedno 20-50cm i neda mu se zavuci sa podvezom isto oko pola metra, i najbitnije dvije trokuke ali paznja kederi trebaju da ti budu veliki da nebi kacio smuđeve ispod mjere, jer na taj sistem nema fule a ni pljuvanja.A i prednost je sto odmah kontriras pa smuđ nestigne ni progutati sto nije slucaj sa jednom udicom na koju moras pricekati da ga smuđ malo sazvace.

pozzz.nadam se da ce ti ovo koristiti....

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Dubinski”