Musicarski cekrk, kolut, masinica...

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Musicarski cekrk, kolut, masinica...

Post Postao/la Clavis » 06 pro 2014, 00:36

Kolumnistički brate :) svaka čast na osvrt. Neki dan sam držao u rukama što je odradio prosječan švapski mašinac na cnc-u od aluminijuma. Dihta špula na osovini nema milimetra hoda van kućišta, ne ujeda kanap, a vidio sam to kod pojedinaca :D pojedinosti o ostalim stvarima ne znam, tako da koliko god kakili, banalna je to naprava :) baj d vej poručio sam kineza sa greysovim logom :D al nije ni skup, da ućeram na drugi štapić :)

http://www.garryevans.co.uk/greys-g-ser ... 1336-p.asp


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarski cekrk, kolut, masinica...

Post Postao/la angler » 06 pro 2014, 18:56

Blagodarim momci :wink:

Clavis...bistro sa novom "djidjom" <championvanja>
soha je napisao/la: Sad ces da ga najebes ko i ja kad sam pisao o slicnim stvarima :mrgreen:
Ne bi mi bilo prvi put <valjanjeodsmijeha>
Ih kad opletu zastupnici, nakupci, interezdjije i moderni :mrgreen:

I da ne zaboravim...narudzba na veliko, a moze i po 1 komad :mrgreen:
http://leichichina.en.made-in-china.com ... log-1.html

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarski cekrk, kolut, masinica...

Post Postao/la Clavis » 06 pro 2014, 23:32

Ja taman mislio postat ovu leichi stranicu...drama su. :D kad sam malo gledao politike oko nabavke
neke stvari su jednostavne za dobiti i nije uslov količina, pošalješ logo i ostale "zavrzlame" i na tržištu si :) samo ti treba ime jel.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarenje”