Flyfishing Glavatičevo...Ban vir

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dUDU
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:16 srp 2012, 18:35
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Flyfishing Glavatičevo...Ban vir

Post Postao/la dUDU » 17 srp 2012, 21:14

Veliki sam ljubitelj sportskog ribolova a pogotovo flyfishing discipline....lovim isključivo suhom mušicom i ovih dana krećem u pohode na Neretvu:)....ima li kakvih interesantnih savjeta za musice u ovo doba godine?
dUDU


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Flyfishing Glavatičevo...Ban vir

Post Postao/la angler » 18 srp 2012, 10:11

Dobro dosao dUDU na forum.
Cuo tj procitao sam vise loseg nego dobrog za uslove za fly na Glavaticevu koje traje vec duze vrijeme.
Neka misljenja i utiske mozes procitati i na ovom forumu.
Najbolje ko ima vec ovogodisnjeg iskustva da se javi.

dUDU
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:16 srp 2012, 18:35
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Flyfishing Glavatičevo...Ban vir

Post Postao/la dUDU » 18 srp 2012, 18:42

Mislio sam se utaboriti malo niže od Glavatičeva....revire bas i ne volim,dovoljna mi je i njena boja vode...a prevarit će se nešto...;) <idila>
dUDU

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Flyfishing Glavatičevo...Ban vir

Post Postao/la Kovach » 19 srp 2012, 07:18

Pozdrav!

Ekipa sa ovog foruma je bila prosle godine u ovo doba na tom lokalitetu (Ban vir - Zivanj)i sto se tice cistoce vode to je OK, mi smo je sve vrijeme pili, ali ribe bas i nema nesto. Kolega je ulovio jednu manju mekousnu i jednu potocnu pastrmku. Prema tadasnjim informacijama prikupljenim od lokalnih ribara riba je radila na muhe onako zuckastog tijela boje limuna. Pokusaj napraviti par komada profesora u raznim nijansama zute i u razlicitim velicinama. Ima mnogo mravka pada na vodu, ali tad ga riba nije htjela uzimati. Eto toliko ti mogu pomoci, a najbolje ti je da se raspitas kod lokalnih ribara sta trenutno uzima.

Bistro i ocekujemo reportazicu sa nase ljepotice Neretve.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarenje”