wow ...

Moderatori/ce:emin,zlaja,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
VIBA
Štela
Postovi:88
Pridružen/a:12 stu 2007, 13:54
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
wow ...

Post Postao/la VIBA » 06 ruj 2011, 12:04

Dan ranije sjedim u jednoj biblioteci i surfam <championvanja> NET-om u zelji da pozdravim moje drgare ribare na BiH -Ribolov Forumu. Izmedju ostalog citam ; u Bosni samo 18C i to u sred ljeta. Hladno! kisa! Neki najavljuju cak i snjeg na planinama. Wow ! ... <smrzlo>
A kod mene u Norveskoj 36C ...Vrucina uprla neda disati. Takve rijetke trenutke iskoristim za kupanje u prirodnom elementu jer sam daleko od civilizacije. I tek sto sam se raspremio i da zagazim u vodu kad ispred mene iskoci lipljan ! Sta da radim ? Nema druge vec sesir na glavu, stap u ruke i zabacuj. Da se obucem nisam imao vremena .... <valjanjeodsmijeha>

Tako je i nastala ova fotografija . Vise iz zelje da se narugam onima u Bosni sto se smrzavaju a ja sjedim sa pingvinima na 36C i uzivam u kupanju ... :twisted: ... <valjanjeodsmijeha>

<flag>

slika
VIBA-macak u cizmama


Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: wow ...

Post Postao/la Han » 06 ruj 2011, 12:10

Ovaj link treba proslijediti na kakve ženske sajtove, možda bi došlo do iznenadne zainteresovanosti žena za robilov.

Pa bi kačile slike, uhvatile smo konzumnog od 15 cm, od 20 cm, od 10 cm .... nešto uhvati i pusti a nešto uhvati i nosi kući <valjanjeodsmijeha>
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"

Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: wow ...

Post Postao/la Han » 06 ruj 2011, 12:29

Nova kategorija za žene: Uhvati i daj svojoj maci :135:
Zadnja izmjena: Han, dana/u 06 ruj 2011, 15:30, ukupno mijenjano 1 put.
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: wow ...

Post Postao/la tare » 06 ruj 2011, 13:28

Ma to mozda od prosle godine prognoza :456:

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: wow ...

Post Postao/la @ldin » 06 ruj 2011, 22:25

stari pastuh <valjanjeodsmijeha> a "crvića" si ponudio tom lipljanu <valjanjeodsmijeha> :135: ... nevjerovatno....
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”