plasticne atene za plovak

Evo, da probamo i ovo, mada ne vjerujem da će biti duga vijeka.
Ako neko od vas neregistrovanih posjetilaca želi nešto napisati, to može uraditi na ovom mjestu.

Moderatori/ce:emin,besko

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Mirko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
plasticne atene za plovak

Post Postao/la Mirko » 01 ožu 2011, 21:13

dali mi netko zna reći gdje mogu nabaviti plasticne antene i iglice za plovke da bih mogao praviti sam...iz hrvatske sam pa eto..
unaprjed hvala :)


Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: plasticne atene za plovak

Post Postao/la masterbih » 01 ožu 2011, 21:28

Pozdrav Mirko, naj bolje da se registrujes na forum pa da tema zazivi (onda mozes otvoriti zasebnu temu u odgovarajucoj kategoriji) jer sigurno ima jos kolega koje muci ista tematika..

Pozdrav.. <idila>

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: plasticne atene za plovak

Post Postao/la labud » 02 ožu 2011, 01:34

Probaj u Zagrebu radnja se zove Skorpion
prodavnica Lova I ribolova

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “I gosti mogu na ovom mjestu ostaviti post”