mlađi kalifornijske ili potočne pastrmke

Evo, da probamo i ovo, mada ne vjerujem da će biti duga vijeka.
Ako neko od vas neregistrovanih posjetilaca želi nešto napisati, to može uraditi na ovom mjestu.

Moderatori/ce:emin,besko

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
žiga-1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mlađi kalifornijske ili potočne pastrmke

Post Postao/la žiga-1 » 06 kol 2011, 13:30

zna li neko šta mi treba za uzgoj kalifornijske ili potočne pastrmke, gdje bih mogao nabaviti i eto jos koji detalj koji nisam spomenuo, hrana, uslovi, prodavači mlađi ...


Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: mlađi kalifornijske ili potočne pastrmke

Post Postao/la Kovach » 16 kol 2011, 19:30

Pozdrav i dobro dosao. Ovdje oko mene ima nekoliko ribnjaka koje se bave uzgojem kalifornijske i potocne pastrmke. Ja sam u Jablanici, a ako si blizu mozemo se dogovoriti da dodjes pa da te odvedem do nekog od njih i dobijes informacije iz prve ruke.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “I gosti mogu na ovom mjestu ostaviti post”