Itocraft EXC510UL

Sve o priboru koji koriste varaličari

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Itocraft EXC510UL

Post Postao/la soha » 21 tra 2011, 18:13

Ja sam osto bez teksta i bilo kakvog komentara
http://itocraft.com/MOVIE/EXC510UL.html


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Itocraft EXC510UL

Post Postao/la tare » 21 tra 2011, 20:04

samo sjest i plakat :(
ja pribora,ja terena hebote....A zabaci,ko da ima seznore na stapu i varkama...

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Itocraft EXC510UL

Post Postao/la soha » 21 tra 2011, 20:06

Mali žuti nije normalan, ono nije zabacivanje, ono je umjenost, da se sav naježiš

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Itocraft EXC510UL

Post Postao/la tare » 21 tra 2011, 20:09

mozda bi i mi onako znali da stalno na onkavim terenima pecamo....

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Itocraft EXC510UL

Post Postao/la @ldin » 21 tra 2011, 20:52

<juma>
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Itocraft EXC510UL

Post Postao/la angler » 21 tra 2011, 21:16

Odlican klip, uzivanje gledati predjele.
Tako je Tare, uslovi su bitni, a njima se prilagodimo i priborom i tehnikom. Manji stap veca preciznost. Mene ovakvi tereni strasno privlace mada bih se prilagodio svojom tehnikom.
Evo jedan stari snimak svjetskog sampiona i tehnike. Gleadjuci snimak zapala mi je za oko jedna sitnica...masinica iz 1956 pogledajte kako slaze najlon :wink:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7vJ_qSr_2RI[/youtube]

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Itocraft EXC510UL

Post Postao/la zlaja » 21 tra 2011, 21:20

Ima onaj zamah zajeban pravo, pa iz krajnje tačke rola trzne prema napred ,meni tako na Krivaji uvijek ode na vrbu :mrgreen:
ja malo se više ukosim i pravim širi luk da bi ubacio pod vrbe koje su savijene nad vodom,ovaj frajer ima prednost jer je mal,lahko je njima malim :grin:...mali ul štapić,mal insan,mala rijeka,vjerovatno su i ribe usklađene po tom standardu...
Angler i ja sam primjetio da ribolovci pastrmke u Japanu koriste najnovije ultra skupe štapove i na njima staru gvožđuriju,to je neki trend i baš je lijepo za vidjeti...
Baš ovaj tristać ili neki abu ili neki stari dam savremeni japanski ribolovci navrću na skupe boronce ,trend je takav da skupo plaćaju te starudije,mi u Bosni imamo pune podrume takvih,vidjećete da ćemo jednom dobro proći na tome :grin:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Itocraft EXC510UL

Post Postao/la angler » 21 tra 2011, 21:36

I ne samo u Japanu Zlaja. Vidi se cesto da mnogi mjenjaju samo stap, a masinicu rijetko sto i nije lose ako ista zadovoljava potrebe i odgovara balansu. Licno za ultra spin nikad ne bih koristio malecke masinice koje su po meni samo za privjeska iz vise razloga. Sa ovakvom "michelkom" bi od mladosti do penzije, slaze odlicno, koci dobro, siroka spula, kvalitet dokazan, jedina masinica koja okrece rotor na stranu koju treba (sve ostale pa i ove od hi perfomance materijala i do danas vrte naopako, ko da ih samo za ljevake prave) i sto kazes...ma lijepo za vidjeti.

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Itocraft EXC510UL

Post Postao/la @ldin » 21 tra 2011, 22:43

fakat koje je motanje ispravno ja se sada zamislio evo vraćam klip i primjetim da ova michell mota kontra od ovih današnjih :?
zbunjola sam ...
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Itocraft EXC510UL

Post Postao/la @ldin » 21 tra 2011, 22:59

osim ove
slika

jedna od mojih prvih mašinica , stara je ko i ja <valjanjeodsmijeha> nisam je dobio novu :grin: a pecao sam s njom do nedavno
i toliko mi se urezala u reflex da i na ovim sto sada imam mahinalno letim palcem da sklonim blocker preklopne zice zato što se na njoj nije mogla drugačije vratiti žica ...kontam da još jedno 30-ak godina djeca pecaju s njom pa onda dati nekoj sirotinji kako se kod nas kaze :135: , ma željezo , unutra sklop mesingani , na valjku packe nema i ako je fixni i ne vrti se ...nepodervo
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Itocraft EXC510UL

Post Postao/la angler » 21 tra 2011, 23:13

@ldin je napisao/la:fakat koje je motanje ispravno ja se sada zamislio evo vraćam klip i primjetim da ova michell mota kontra od ovih današnjih :?
zbunjola sam ...
Ma jok kontra vec jedina masinica do sad napravljena bas kako treba :grin: Kad ispruzis prst najlon dodje na jagodicu prsta, uhvatis najlon prstom, otvoris preklopku i zabacis. "Savremeno ispravno motanje" dovodi najlon na nokat, moras cicati rucicom ili hvatati najlon koji se zna odmotati sa spule cim otvoris preklopnik ;)

A ovu staru cuvaj. Koliko mogu primjetiti ima puzni prijenos....nema joj podera... neka je u vitrini...vrijedi ispricanih prica. :wink:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i mašinice”