Calypso vobleri

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Calypso vobleri

Post Postao/la AlaS » 21 stu 2011, 20:23

Imao sam druze Soma na ovog gore f8 red heada ali zdrobi ga hajvan i ode ,ostade samo uplakani fantom f8 na kopci sjebanih trokuka ukrpio sam ga nekako ali nije vise onaj stari ,sreca imam dobre jarane i dadose mi odmah 2 druga red heada .Zvuci glupo ali nisu mi sretni ovi kao ovaj gore stari sa slike.Bistro Zlaja ,bil mogo i jaran nekad sa vama gore da upisem jednu kraljicu.
slika
Bistro


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Calypso vobleri

Post Postao/la zlaja » 21 stu 2011, 21:19

Ta osmica baš iskače iz fazona četvorke i šestice, više valja bokovima i rezonansa je malo krupnija ono baš vobler za veće hajvane pa mi nije čudo da je sašio som još da nije kurate ribarske sreće...hajde bolan na pecanje kad poželiš,uvijek ćeš naći jednog od nas koji nije dežurni papučar,znači do tebe je.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Wobleri”