Vunjak vobleri

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Vunjak vobleri

Post Postao/la montana » 30 pro 2011, 18:30

I ovo su Zlaja u teskoj kategoriji. Ovaj u dekoru male mladice svezes naprijed, a na kraj sistema Sebile-a, tako da izgleda kao da Sebile hoce da pojede "malo od mladice". Onda mama dodje da brani dijete i eto ti belaja! <valjanjeodsmijeha>

Ove sam nabacio za onaj novi stap Byron. Posto inace nosim dva do tri stapa na mladicu, volim da imam navezano tri varjante varalica za sve situacije. Time smanjujem pokrete i buku kraj vode i lakse ostajem neprimjecen kad sam na dobroj lokaciji. Ovi vobleri (po mojim zahtjevima), kako mi je javio kolega koji ih je odmah probao, imaju ronjenje od 3 do 6 metara, ovisno o kljunovima, tako da mi pokrivaju onaj raspon izmedju regularnih varalica koje idu od 1,5 do 2,5m i teskih cofova, blinkera i peseva...i Sebila. Ma sve je ovo teoretisanje, ali kad riba ne radi, najbitnije mi je da budem miran i da kazem sam sebi da sam sve probao... <jelmekotrazio>

Voblere mislim koristiti na Uni u Bosanskoj Krupi, prvenstveno, gdje sam i clan udruzenja i lovim 90% svog vremena. Kako je voda jako zahtjevna i tereni se razlikuju od jako dubokih virova (preko 10m), brzaka i pjeskara, mislim da treba biti spreman na sve.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."


edoA
Prava Štela
Postovi:134
Pridružen/a:03 kol 2011, 13:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vunjak vobleri

Post Postao/la edoA » 30 pro 2011, 22:38

Jako me podsjeca na Dok Monarch Queen Of Una, koja se i pokazala na Uni kao lovna.

@SLAP, mozes li malo opisati razlike ovih vunjak prema QueenOfUna ?

SLAP
Štela
Postovi:62
Pridružen/a:03 lip 2008, 09:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vunjak vobleri

Post Postao/la SLAP » 31 pro 2011, 10:55

Drug,čuješ li ti sebe? :roll:

bole52
Početnik
Postovi:22
Pridružen/a:08 srp 2012, 09:21
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vunjak vobleri

Post Postao/la bole52 » 18 srp 2012, 23:57

Kolega,evo pa pogledaj da li liče

slika

slika

Bistro!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Wobleri”