Pomoc

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pomoc

Post Postao/la enko » 06 svi 2013, 23:15

Dobio sam neke varalice pa bi molio vas iskusnije ako mozete ovako sa slike da mi kazete o kojim varalicama je rijec i sta mogu pecati na njih.Evo i slika varalica.Za mepsove mi netreba objasnjenje i ovu jednu rapalinu varalicu ali ovi ostali vobleri i ove male metalne kasike kao i ove silikonske ribice me zanimaju za koju vrstu ribe su.

slika


Avatar
bakee
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:23 kol 2010, 15:08
Lokacija:sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc

Post Postao/la bakee » 07 svi 2013, 00:25

Evo druze da ti ja probam malo pomoci. Ovaj prvi zeleni sa bijelim stomakom je vjerovatno dobar sa soma, prvi u drugom redu pes je dobar za pastrmku ili mladicu mada je ovaj mali za mladicu. Zadnji u prvom i drugom redu vjerovatno za klena nisam ih prije vidjao. Ove kasikice kazu da su dobre za bucova, dosta ljudi lovi na njih. Takve silikonce sam imao i ja kineski, dodje ih nekoliko za marku ili dvije nisam nikad imao nista na njih. Ova crnobijela kruskica je dobra za klena provjereno. Ove ostale nisam vidjao i stvarno ne znam za sta bi dobre bile. BIstro

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Pomoc

Post Postao/la tommylee » 07 svi 2013, 08:56

Ove vretenaste sa propelerima su za zatravljene terene.Štuka,bucov ili bas.
Ova sa metalnim kljunom je površinsaka neka vrsta popera,koliko se može kod nas koristiti pitanje je?

Desno srednji red,crna leđa,crveni stomak liči na kineza.Ništa specijalno a može dosta da se riba lovi samo ako se ne raspadne.
Položaj kljuna govori da ne roni duboko.

Gornji lijevi liči na coton cordela,jel pun sitnih kuglica?

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc

Post Postao/la montana » 07 svi 2013, 09:08

Ovo ti je druze sve za pastrmku, klena, bucova i sve drugo sto lovi. Velicina im je za laganije varalicarenje, a imas dobar komplet za sve uslove i ribe. Ta druga dvodijelna u gornjem redu je Rapala Shad Rap jako dobra varalica za sve, pa cak i za mrenu i soma.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc

Post Postao/la enko » 07 svi 2013, 09:49

tommylee je napisao/la:Ove vretenaste sa propelerima su za zatravljene terene.Štuka,bucov ili bas.
Ova sa metalnim kljunom je površinsaka neka vrsta popera,koliko se može kod nas koristiti pitanje je?

Desno srednji red,crna leđa,crveni stomak liči na kineza.Ništa specijalno a može dosta da se riba lovi samo ako se ne raspadne.
Položaj kljuna govori da ne roni duboko.

Gornji lijevi liči na coton cordela,jel pun sitnih kuglica?

Ima kuglicu ali nebi bas rekao da ima vise sitni prije bi rekao da je samo jedna kuglica unutra.inace sve osim ovi propelera i ove sa metalnim kljunom imaju zvecku u sebi

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Wobleri”