Klen 2014

Kako, čime, na koji način, gdje, kada...svaka riba - jedna tema

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Klen 2014

Post Postao/la zlaja » 11 lis 2014, 17:38

Super, kako vodiš silikonac za klena ?


Avatar
Klenolovac
Piskaralo
Postovi:223
Pridružen/a:12 ožu 2012, 20:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Klen 2014

Post Postao/la Klenolovac » 11 lis 2014, 21:23

Isto k'o i za bandara :grin:

Tu je teren bez puno krupnog kamenja, otprilike kao i ovdje gdje je slikan. Ovih dana je voda jako mala, rekao bi najniži vodostaj za ovu godinu. To mi dozvoljava da mogu da pustim šeda na 3 gr glavi i nizvodno. Naravno zabačaj ide uzvodno ili poprjeko i pustim ga da propadne. Za dobar osjećaj i izbačaj, tu je nanofil 0.13 mm, a i štap je malo duži kad planiram loviti na šedove. Sa 2.70 m se lakše vodi i brže podigne od dna.

Znači ako je zabačaj poprjeko pustim da ga voda polako nosi prema matici (bez motanja) i kad dodirne dno štapom ga brzo podignem, pa opet... Ako je uzvodni zabačaj, onda naravno moram stalno motati mašinicom, a kad dodirne dno opet brzi pokret vrhom štapa. Kad uzme kontra :grin:
Zadnja izmjena: Klenolovac, dana/u 11 lis 2014, 22:42, ukupno mijenjano 1 put.
Vidi gnjurca voda mu do koljena, kad dođe plima...

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Klen 2014

Post Postao/la zlaja » 11 lis 2014, 22:05

Hvala na odgovoru, ovdje smo navikli lovit klena crankovima ,ja iskreno jesam puno puta probao pecat sa raznim oblicima silikona i otežanjima...samo storm mi je davao ribu. Orka,relax itd. slabo...ubjeđen sam da je do mene a ne do šedova,tvistera i ostalog...u biti slabo će se kod nas koji pecamo na plitkim i brzim vodama u kutijama vidjeti klasični šed,tvister,sirena...Ovdje je vobler,blinker,glavinjare....50 km. nizvodno gdje počinje smuđ je već druga priča...

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Varaličarenje po vrstama riba”