Mladica 2017

Kako, čime, na koji način, gdje, kada...svaka riba - jedna tema

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Mladica 2017

Post Postao/la rusko » 13 ruj 2017, 21:05

Cestitam i bistro!

P.S. preuredio sam ti link za video, nadam se da se sada vidi…
slika slika


my_wayy_1
Prava Štela
Postovi:164
Pridružen/a:18 kol 2011, 17:22
Lokacija:Lukavac/Graz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mladica 2017

Post Postao/la my_wayy_1 » 20 ruj 2017, 19:00

ej hvala rusko mrsko mi bilo trazit kako to ide a koga zanima moze klikne :). ajde i ti malo zlaja do kanjona krivaje, one su mi posbno lijepe peco sam nekad na krivaji kad smo kampovali al mladicu nisam nikad imao tamo a i pitanje je dal je ima gore iznad banovica.
evo jos jedna i necu vise tita mi <titinpionir>

opet ruba u Akciji ovaj put Monster dekor :)

slika

slika

slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mladica 2017

Post Postao/la rusko » 21 ruj 2017, 06:04

Samo ti nastavi, da ih barem ovako vidimo… i Bistro!
slika slika

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mladica 2017

Post Postao/la zlaja » 21 ruj 2017, 12:14

Tu vodu što imaš...to ovdje nema druže, zato uživaj.

my_wayy_1
Prava Štela
Postovi:164
Pridružen/a:18 kol 2011, 17:22
Lokacija:Lukavac/Graz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mladica 2017

Post Postao/la my_wayy_1 » 09 lis 2017, 12:19

moj novi PB 122cm teska 17Kg Na moju zalost al radost ukucana i prijatelja :) morali smo je ponijet progutala je vobler skroz do grla pokusavali smo je ozivit al jednostavno je previse krvarila

stap:sportex 80g
masina: zauber 4000cr
struna: pp
ipodvez: hard mono 60
varka: Ruba
slika

slika


slika


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Mladica 2017

Post Postao/la tommylee » 10 lis 2017, 09:13

Fantastična riba!
A i majstor Ruba je spakovao bublu!
Jedno pitanje podvez je 60Lb?

my_wayy_1
Prava Štela
Postovi:164
Pridružen/a:18 kol 2011, 17:22
Lokacija:Lukavac/Graz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mladica 2017

Post Postao/la my_wayy_1 » 10 lis 2017, 11:22

Hvala tommy

podvez je 0.60 kolko je to Lb neam pojma, al evo slika

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Mladica 2017

Post Postao/la tommylee » 10 lis 2017, 11:34

Znači debljina je 0,60 ok sad mi je jasnije ovako nisam znao o čemu se radi.Hvala.

my_wayy_1
Prava Štela
Postovi:164
Pridružen/a:18 kol 2011, 17:22
Lokacija:Lukavac/Graz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mladica 2017

Post Postao/la my_wayy_1 » 10 lis 2017, 11:42

:) mislim da bi 60Lb bilo malo previse ili?

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Mladica 2017

Post Postao/la tommylee » 10 lis 2017, 14:56

Ma predebelo jašta zato sma i bio zbunjen o čemu se radi.Mada i tih 0,60 mi je pojako,nisam tako nešto do sada koristio.
Najdeblja mi je Whiplesh struna 0,28mm,koju ne volim,kao ni taj robusni pribor!

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mladica 2017

Post Postao/la zlaja » 10 lis 2017, 15:16

Čestitam druže,kako imaš dobru vodu očekuj i 20-ku . Kakva je bila borba,raspiši se malo ?

my_wayy_1
Prava Štela
Postovi:164
Pridružen/a:18 kol 2011, 17:22
Lokacija:Lukavac/Graz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mladica 2017

Post Postao/la my_wayy_1 » 13 lis 2017, 15:34

aj da probam iako ja i Tekstovi hm...
izlazak je bio brzinski, poslije posla cujem se sa jaranom ocemo ocemo. krenuli u 5 mislim da smo do pola 6 bili na vodi. prvo mjesto krenuli lagano poslije nekih pola sata kolega ima ribu ljpa mladica 107cm borba zestoka posto je uzela bas u brzaku, al izlazi napolje slikanje pustanje cestiatnje vec zadovoljni obojica :)

slika

Bacamo dalje tu u okolini nista se ne desava, prelazimo na drugo mjesto pjeske udaljeno nekih 200m, kolega ide nize ja zauzeo poziciju i prvo zabacaj udarac i riba, odma vidim da je mala kolegi govorim da ne mora ni dolazit medjutim dolazi i slika je u meredovu na brzinu (odokativno 60+cm)

slika

Pustamo je, i jos vise zadovoljni upisali se obojica nemoze bolje. bacam opet na isto mjesto, varalica vec uz obalu ide, imam blagi udarac al sam mislio da smo se nasli, (da sam zakacio njegovu varalicu) ne udaram kontro zbog toga gledam u njega on nista, dovikujem jesmo se nasli, brzak nista ga ne cujem, reko garan riba, bacam jos dva tri puta i opet udarac kontra opet riba, jos manja ovaj put nekih 40-50cm. Eh reko nasli smo obdaniste :) bacamo dalje vec pada mracak, nista se ne desava. provucemo se kroz ono zbunje do kola gdje cemo dalje, pada dogovor idemo probat jednu pozicuje na brzinu nekih dva kilometra nize samo par zabacaja i idemo nazad do brane sve u krugu nekih 5-6km nemamo puno vremena posto do 8 se smije pecat a vec je 7 i 15. Dole dosli ne odgovara nam vodostaj za tu poziciju poslije 2 zabacaja idemo do brane. dosli na branu u pola 8, razmisaljmo sa koje strane obale da probamo. Silazimo malo nize od brane nekih 300 metara brzog hoda :)

dolazimo na poziciju stali jedan pored drugog, kolega baca par puta nekih 20m od obale, ja frljim varku sto dalje mogu i cekam da je voda svuce do obal(u medju vremenu on vec 2 put zabacuje kratke zabacaje) varka je vec uz obalu samo motam polako, nesto komentarisemo, ja se namjestam na onom kamenju da stojim kolko tolko ravno, i tu pravim neke pauzice sa varkom, i u jednoj od ti pauze desava se nesto cudno, blaga kontra, kontam nema nista, namotajem visak strune vidim varka ne radi, osjetim ribu (mislim da je pokupila varku i krenula uzvodno ) jos jedna kontra govorim kolegi evo je, spusta stap, pita jel dobra, reko ma nije nesto, i jos mu govorim nesto mi se cudno ponasa kao da sam je zaraubovao. Privlacim je obali izlazi na povrsinu i tu nako u mraku vidimo da je ipak dobr(kolega ostavlja meredov posto smo skontali da nece stat, isto kao i njegova prije pokusao sam dva puta sa meredovom pa sam je onda uhvatio rukom za rep) tu mi pravi par bjegova al idalje mi je to sve nekako cudno kontam garant je zaraubovana, nakon par kratkih bjegova privlacim je obali kolega je prihvaca i riba pocinje da divalj, okupa ga citavog, i govori ova je dosta vece od one moje. ponovo je privlacim ponovo se on hrva sa njom i od treci put je uspjava dobro uhvatit i izvlacije napolje. Ja na brzinu pravim ovu fotku:

slika

i dolazim do njega da mu pomognem tu se slikamo na brzinu, ne gledajuci gdje je varalica, ja sav sretan mjestimo je, nako na brzinu i metar pokazuje 118cm super sad, kontamo da joj otkacimo varku i ide nazad. Medljutim kurko, ja drzim ribu kolega kljestima pokusava da je oslobodi riba postaje nemirna, 3-4 puta mi izlece iz ruku, sad sam vec i ja mokar i prljav skroz, nemamo mjesta bas puno. i to traje i traje poslije neznam ni ja kolko pokusaja uspjevamo je oslobodit varalice. pokusavmo je ozivit al nam ne uspjeva, sva voda oko nje je vec crvena. Nakon 10 minuta zakljucujemo ovo se mora ponijet, vadimo je na suho mjerimo opet "preciznije" metar pokazuje 122cm.

Uh al sam se raspiso... patnju prevoza do kuce(mokri prljavi), ciscenja i filetiranje vam necu opisivat.

za zlaju kratki odgovor borba i nije bila neka iskreno. vise sam cefio

Bistro!!!
P.S ko procita sve, ima pivo od mene ako se nekad sretnemo hahahahahah

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mladica 2017

Post Postao/la zlaja » 13 lis 2017, 20:33

Meni si dužan jedno tuzlansko hehe, ta je rijeka čarobna,vidiš potrebno je samo malo discipline i fer pleja...

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mladica 2017

Post Postao/la Clavis » 14 lis 2017, 08:02

Nista se ti ne sikiraj...vake se price "piju" :D nek dolaze....

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Mladica 2017

Post Postao/la angler » 14 lis 2017, 17:20

Kad krene krene! A i neka ne prestaje! Prica, ulovi, cejf, sve potaman.
Cestitke majstoru i neka je bistro!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Varaličarenje po vrstama riba”