štap LOOP AEG 590-3, #5 - sa kojom rolom upariti?

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: štap LOOP AEG 590-3, #5 - sa kojom rolom upariti?

Post Postao/la rusko » 24 sij 2013, 21:24

Slazem se sa Anglerom... rola na stapovima manje klase je u sustini ili skladiste za snjuru, ili "nakit"...

zato je treba odabrati po potrebi ili cejfu!

Ja volim prakticne role, koje ne kostaju previse jer ne volim previse maziti svoju opremu... bahat sam, a nekad i ujedam kad riba ne radi... :-)

U zadnje vrijeme i za teze klase gotivim kasetne role (sa vise spula) pa da mogu lako promijeniti snjure po potrebi... Medjutim te role nisu uvijek bas najboljeg kvaliteta i lako se ostete... ali zato nisu ni skupe pa se mogu promijeniti bez da "zaboli"...

Ova mi je veoma draga i pouzdana:
slika

Spule su dosta jake, ne krive se i ne pucaju... promjena snjure/spule se izvede u 2 minute... rola je fine kvalitete i ima odlicnu kocnicu... a i cijena je skroz pristojna...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CPh0hYQp0zw[/youtube]
slika slika


Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: štap LOOP AEG 590-3, #5 - sa kojom rolom upariti?

Post Postao/la Clavis » 24 sij 2013, 22:01

Uh Rusko ti si se pravo "pokrio" sa ovom :) A što kažeš više šnjurica od jednom, Ja za ovu svoju imam isto dva kola. Pa kombinujem dvije špage zavisno od situacije.

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: štap LOOP AEG 590-3, #5 - sa kojom rolom upariti?

Post Postao/la angler » 25 sij 2013, 09:01

E ja sam aljkav po pitanju rezervnih spula, a trebale bi mi bar za ove slane ribe.
Ova Gerysova kombinacija je odlicna.

elo
Prava Štela
Postovi:125
Pridružen/a:29 stu 2009, 15:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: štap LOOP AEG 590-3, #5 - sa kojom rolom upariti?

Post Postao/la elo » 29 sij 2013, 22:51

Zlaja đe me nađe za <123321> , a peticu ja upisao kad smo ukrali dnevnik :135:

Gledao sam ovog Greysa, ali ruku na srce nije mi se nikako svidio, nekako mi je previše plastičan, ne ulijeva povjerenje. Mada mu je funkcionalnost zavidna zbog ovih rezervnih špula i mogučnosti kombinacije šnjura: plivajuče, tonuće, leteće (to je ona kad u gustišu više kandžijaš po granam nego po vodi <valjanjeodsmijeha> )

Sead0906
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:29 sij 2013, 23:48
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: štap LOOP AEG 590-3, #5 - sa kojom rolom upariti?

Post Postao/la Sead0906 » 31 sij 2013, 14:21

imam za tebe rolu vision koma 5/6 odgovara za tvoj stap za loviti lipljena ipastrmku uz kolo dobijes i rezervnu spulu a posto si pocetnik ja ti montiram beking snjuru ikonektor isve to ces dobiti za 200 km pozdrav sa une

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i čekrci”