Saran

Kako, čime, na koji način, gdje, kada...svaka riba - jedna tema

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Saran

Post Postao/la montana » 30 svi 2013, 15:04

Probacu ovo, bas mi se nekako uklapa u viziju... <titinpionir> Nabavicu ovo sad na odmoru. Jos da odaberem dobru spuzvu i igre mogu da pocnu! <championvanja>

Zanima me koliko dugo ovaj miris ostaje na toj spuzvici, jer se na rijeci cesce povlaci i ponovo zabacuje i moze li se miris dodavati na vlaznu ili cu morati navezivati drugu "kukuruzovu zlaticu"?
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Saran

Post Postao/la tommylee » 30 svi 2013, 15:35

Ostadoh dužan fotke glo bug-a:

slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Saran

Post Postao/la montana » 30 svi 2013, 15:46

Eeee, sad skontah, a prvo pomislih da nisu kakve gloginje ili drugo bobicasto voce! <djed>

Tako nesto bi se i moglo natopiti mirisom i mozda dati rezultat? Probacu, a probajte i vi, jer ovdje kod mene ima milijarde komaraca pored ove saranske vode, da sam sve u sebi prizivao pastrmke. <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
bakee
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:23 kol 2010, 15:08
Lokacija:sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Saran

Post Postao/la bakee » 30 svi 2013, 16:14

Svaka cast majstore, pa ti i sarana lovis na taj mahac izgleda to bas svestrana stvarka. Haha.

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Saran

Post Postao/la soha » 30 svi 2013, 21:11

Monty majstore cestitke, pravi si fighter. Odlican ulov, samo onaj ko je lovio sarana moze znati sta ti je taj priredio na tom stapu. Jos jednom cestitke <juma> <juma> <juma> <juma> <juma>


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Saran

Post Postao/la AlaS » 30 svi 2013, 22:09

Pa kralju preko bare jel sad doso red da bacis koji put varalicu za nas /svoju bracu varalicare/ da i mi malo vidimo koju azdahu :grin: :grin: ..Bistro Monty svaka ti dala "vjevericu " <valjanjeodsmijeha>
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Saran

Post Postao/la Seha » 31 svi 2013, 10:41

montana je napisao/la:Probacu ovo, bas mi se nekako uklapa u viziju... <titinpionir> Nabavicu ovo sad na odmoru. Jos da odaberem dobru spuzvu i igre mogu da pocnu! <championvanja>

Zanima me koliko dugo ovaj miris ostaje na toj spuzvici, jer se na rijeci cesce povlaci i ponovo zabacuje i moze li se miris dodavati na vlaznu ili cu morati navezivati drugu "kukuruzovu zlaticu"?
Ma mozes i na vlaznu i na suhu. Znas kako ja radim? Uzmem odredjen broj lovnih mamaca ubacim ih u kesu u nju nakapam ovoga goo da budu saftali i ostavim ih tako u da se kisele. To i ti mozes uraditi sa tvojim bajama roknes ih u kesu nadipujes i uvijek su spremne da je nabacis na stap. Aroma i ova boja ispustaju aromu a o duzini trajanja tog ispustanja sve zavisi koliko je materijal u stanju da upije dipa. Ja svoje mamce dipujem toliko da ovaj saft dodje skoro do sredista boilie tako da ispusta i do 4-5 sati aromu i stvara onaj oblak oko sebe. Dobra stvar skroz
slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Saran

Post Postao/la montana » 01 lip 2013, 08:42

Hvala drugovi varalicari! Obecavam ovo ljeto malo i varalice umociti, mozda bude nafake!

OK, Seha, znaci pokiselis ih dan prije? Tako sam i zamisljao, samo jos da nadjem dobar materijal koji upija, a ne gubi miris brzo. Mozda nesto trvdo ispod spuzvice (u srce kukuruza)?
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarenje po vrstama riba”