Morski FF

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Morski FF

Post Postao/la zlaja » 01 stu 2010, 23:48

Ismija se do suza ovoj Sehinoj šemi za izbjegavanje ajkula :135: Rusko možeš mislit naš Angler baca ovu baju u more i viče ribama _e evo vam ku..c- a dođe kontrolor sa onim diftungom na glavi da provjeri mamac :grin: bilo bi -piši kući po odijelo- :grin:


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Morski FF

Post Postao/la angler » 02 stu 2010, 05:47

Rezime prezentacije: Worm ili Egg "cehinjska nimfa" ponudjena sa double haul tehnikom u vrijeme vrbopuca :135:

Ma lahko cu ja sa odjelom nego da ne moradnem koji dihtungu namotati <valjanjeodsmijeha>

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Morski FF

Post Postao/la angler » 05 pro 2010, 06:05

Malo se za vikend mahalo pa i cvakne se stagod. Zadovoljan kolicinom ali kao da su iz istog kalupa izasle...nikako da preguraju duzinu rucke. Mame tamo negdje daleko. K'o da znaju koliko je duga snjura <ribarcina>

slika

Ova je dobila djecije ospice :135:

slika

Bila je igrarija sa sipom. Crni strimer joj se posebno svidjeo. Zanimljivo je bilo gledati je kojom brzinom mjenja boju tijela. Dok se primice "plijenu" promjeni boju od tamnije smedje u boju pjeska da je tesko razlikovati od dna. Kad uhvati strimer ponovo potamni. Cak je par puta izasla na "suho" bez imalo ustrucavanja. Zabavila se oko strimera da me nije ni primjecivala.

slika

slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la montana » 05 pro 2010, 07:05

Sto su ti ove ribe namazane raznim bojama....

Sipa je Tito! Zna sta valja. Jesi li ikad vidio neku ribu da iskace na obalu i sunja se da zagrize varalicu? Sad ce ljudi da mi vjeruju kad ispricam da mi je pastrmka iskocila iz vode na pijesak i otela kutijicu muha iz ruke... <ribarcina>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Morski FF

Post Postao/la angler » 05 pro 2010, 12:38

Eto....da sam pric'o 'nako bez slika, "oni" bi rekli da sam prvo vukao kakvog plastikanera da bi je namamio. Zna Sima sipa sta je prirodno :mrgreen:


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la zlaja » 05 pro 2010, 13:06

Angler poslije zaljevski škobalja krenule su i plotice <championvanja> , danas gledam naše ulove sve nešto na tufne pa na pruge i ribe imaju sezonsku modu :grin:

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la rusko » 05 pro 2010, 13:14

Oho!!! Sad si barem u prednosti naspram nas... ja u snijegu, raja u BiH pravi nasipe... jedino si ti na vodi i šalješ slike ulova... Uživaj!!!

Da ti je jedna imitacija krabe i tonuća šnjura pa da onda ganjaš te sipe ;-)
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Morski FF

Post Postao/la angler » 05 pro 2010, 15:38

Imam tonucu snjuru (koristena kad sam ovo slikao), krabe jos nisam poceo praviti....ali ja samo hocu veliku ribuuuuuu <sjetise>

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la rusko » 05 pro 2010, 15:47

Pa jesi li probao nocni ribolov?

Imas li neko stjenovito podrucje...
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Morski FF

Post Postao/la angler » 05 pro 2010, 16:07

Eh, da su babi m*** bila bi dedo....prve stjene od mene su mislim negdje oko Turske. :456:

Evo kako izgleda novo mjesto koje sam nasao, a da je duboko, da ne moram gaziti minimum 20tak metara...inace vjestacki napravljen zaljev tako da nema kamicka ni u vodi, a ni vani. Ima par malih molova sa kojih lovim kad je oseka i to je to.

slika

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la ruba » 05 pro 2010, 16:11

lijepa slika lijepo mjesto.a nemoras gazit stavis vobler i dalje zabacujes :mrgreen:
Ruba Vobleri

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la rusko » 05 pro 2010, 16:57

E onda ti ne preostaje nego nabavi camac pa se transportuj malo dalje, i uzmi par flash strimera pa ganjaj nesto vece...

Sto se ne raspitas kod lokalnih:

http://www.kuwaitfishing.com/AL-Manar_M ... hotos.html
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Morski FF

Post Postao/la angler » 05 pro 2010, 17:15

Ruba...da znas da ce me natjerati da pocnem plastikanere zabacivati. Ustvari bolje kastmastere od pola kile i na drugu obalu :grin: a imam ih u kutiji :mrgreen:

Joj Rusko sta bih ja bez tebe...znas od kad trazim tu radnju. Bili su na jednom mjestu odakle su preselili zbog rusenja zgrade, a nigdje obavjesti gdje su sad. Raspitivao se u komsiluku al niko nije znao tako da sam skoro odustao od potrage. <championvanja>

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la rusko » 05 pro 2010, 17:57

angler je napisao/la: bolje kastmastere od pola kile i na drugu obalu :grin: a imam ih u kutiji :mrgreen:
Pazi da neko ne pripuca <valjanjeodsmijeha>

Drago mi je da sam bio od koristi ;-)
slika slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la montana » 05 pro 2010, 18:14

Nisi mu trebao slike ovih velikih poslati, Rusko! Ako nadje camac, ode Angler kao starac Santiago iz "Starac i more" na pucinu... kad vidi ovolike deverike, nece stati do Jemena! <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike i taktike mušičarenja”