Muhe za lov Mekousne Pastrmke

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Sofradzija
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:16 pro 2009, 15:57
Lokacija:Jonkoping, Sweden
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Muhe za lov Mekousne Pastrmke

Post Postao/la Sofradzija » 10 lip 2010, 13:26

Cao, ja sam Adi iz Svedske, ove godine kad odem u Bosni hocu da lovim Mekousnu pastrmku u Neretvi i koje musice trebam?

Ako mozete stavite slikena muhe, jer ja neznam kako se muhe zove na Bosanskim

/Adi
/Adi Sofradzija
http://www.looptackle.com
slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Muhe za lov Mekousne Pastrmke

Post Postao/la montana » 10 lip 2010, 14:52

U kojem periodu ides i na koji dio Neretve? To je bitno zbog velicine i vrste muhe. Mozes loviti standardnim muhama,, a meka uzima obicno sitnije i suhe i nimfe. Najcesce se bazira na onu muhu koja pada u momentu i gotovo iskljucivo se njome hrani. Znaci potrefiti velicinu, pa onda boju. Nadam se da ti neko od forumasa sa Neretve moze reci sta radi od muha u momentu kad krenes dole i postaviti slike muha. Bistro!
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Sofradzija
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:16 pro 2009, 15:57
Lokacija:Jonkoping, Sweden
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Muhe za lov Mekousne Pastrmke

Post Postao/la Sofradzija » 12 lip 2010, 21:35

Jos neznam gdje cu loviti ali nadam se da cu otici kod konjic da lovim. Bicu u bosni pocetak jula.


/Sofradzija
/Adi Sofradzija
http://www.looptackle.com
slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Muhe za lov Mekousne Pastrmke

Post Postao/la montana » 14 lip 2010, 17:36

Vidi sa lokalcima u Konjicu. Oni imaju 5-6 standardnih muha od kojih barem jedna radi u tom momentu. Nek' ti pokazu sta radi, vrlo su to komunikativni ljudi. Inace obrati paznju na velicinu muhe koju bacas i one koja pada. Mislim da je to najbitniji uslov! Ljeto ide, i velicina muha na vodi se smanjuje. Mislim da ces dospjeti kad su 14 ili 16.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Uje
Početnik
Postovi:5
Pridružen/a:30 lip 2010, 13:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Muhe za lov Mekousne Pastrmke

Post Postao/la Uje » 15 srp 2010, 09:42

ja sam iz konjiica pa se javi cijene su se smanjile na reviru,mene potrazi info mekousna-konjic.tk samir

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike i taktike mušičarenja”