Senad

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Senad

Post Postao/la zlaja » 12 kol 2010, 22:53

Rusko,Seha da vas pozdravim,da li ste odmorili?


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Senad

Post Postao/la rusko » 12 kol 2010, 22:56

Zlaja, meni "odmor" nikad gori nije bio, vratio sam se sedmicu ranije u Svedsku... prvo me vrijeme zezalo, pa onda masa nekih nepredvidjenih obaveza, polucrkavanje auta... pa na to sve i smrtni slucaj kod prijatelja... totalno je sve otislo naopako...

Bukvalno, dosao sam kuci da se odmorim od odmora...
slika slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Senad

Post Postao/la Seha » 13 kol 2010, 11:07

Bistro raja.. Zlax meni je odmor bio za 10+. Nazlost nije bilo ni minimalne sanse da skoknemo do Bosne i da se vidimo i odlovimo mrenu i bucova par dana ,al uvijek postoji drugi put.. Vidio sam se i upoznao Montanu zezali smo je jednu noc po Sarajevu popili par pica i pricali do besvijesti o ribolovu.. Kanjon Lima nas je toliko ocarao da smo ga lovili u 2 navrata po 5 dana.. Bice reportaza cim se malo skontam sa vremenom.. Ljudi to jezero je fantazija svakog iskrenog zaljubljenika u prirodu i ribolov.. Posto ove godine sve kasni zbog vanserijski duge zime saran je jos bio u mrijestu, i samo su ga interesovale "one stvari". Nailazili smo tu i tamo na impresivne komade u manjim i vecim jatima i kako Adi kaze vidi ga majketi "ko drogiran".. Imali smo jednog velikog koji nam je upetljao strune (pa smo ga vadili sa 2 pribora :) ) i negdje na pola puta do meredova mu ispadne udica iz usta. Kao sto nam se i ranije desavalo taj izostatak aktivnosti sarana nam nije pobrkao ceif te smo zezanje kratili lovom klijena i grgeca te pasuci informacije koje ce biti od koristi u nekim narednim ribolovima na ovoj vodi. Grgeci su se jako dobro primili na ovoj vodi i vec se love primjerci preko 1 kg.
Upoznali smo dosta nove raje i gostoprimstvo lokalnog stanovnistva je stvarno rijetkost u danasnji vakat..
Akobogda sljedecu godinu se opet vracamo u kanjon Lima jer ova je voda izazov kakvom malo ko moze odoljeti.
slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Senad

Post Postao/la rusko » 13 kol 2010, 17:20

Drago mi je da ti je bilo super Seha...

Jedva cekam da vidim slike ;-)
slika slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Senad

Post Postao/la senad » 13 kol 2010, 22:21

rusko je napisao/la:<championvanja>
Senade imam jedne fine waderse velicine MK (Vision), pasace ti... salji mi adresu na PP....
Da te lagano opremamo :wink:


Ma polako, ne znam da li se u mene isplati ulagati. :wink:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Senad

Post Postao/la montana » 19 kol 2010, 17:40

Haa, Zlaja vidjel' ti ovo? Pocelo je pocelo... ljudi u BiH idu u pravom smjeru, napokon, nakon godina lutanja i mraka <valjanjeodsmijeha> . Da pohvalim Senada jos jenim, ali ni Svirac nije daleko od savrsenstva. Senad je izabrao po meni najbolji put da savlada sve segmente musicarenja, kao sto je vezivanje muhe na predvez, izmahivanje daleko i precizno, kao i lov ribe i izvlacenje, a sve to pred kucom. tako je sebi stvorio mogucnost svakodnevnog vjezbanja. Cak se u prvim pokusajima susreo sa opasnostima musicarenja, kao sto je tonjenje u zivo blato, opekline 3. i 4. tog stupnja od sunca i drugo. Bistro brate musicaru i samo nastavi!
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike i taktike mušičarenja”