Česi i njihove čehinje

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Česi i njihove čehinje

Post Postao/la Clavis » 29 sij 2015, 21:05

Znam da u zadnjem stadiju pred izvaljivanje u leteću krilatu baju, nimfe/larve obuzmu gasovi koje ih piče gore. Kod nimfica raznih jednodnevki to nije toliko ekstremna brzina, cak se manijacki bore da se vrate na dno...vrte guzom, pa izazivaju ribu.

Kod larvi tulara drugacija je prica sto reca taj "La Neki" , ispaljuju se ki metak :) kakav trag ostavu tice nek znaju...al isto izaziva ribu.

E sad za ekstra bodEve... čuo sam priču, da nesretni debeli škobalj kad se izbaciva u stvari se tolikom brznom zalijeće za tim malcima koji mu se ispale pred nosom da se siromah nije u stanju sustaviti do površine pa onako nezgrapno pljusne....ovo je samo TEORIJA koju bi valjalo ispitat....


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Česi i njihove čehinje

Post Postao/la angler » 29 sij 2015, 21:15

Clavis je napisao/la:ovo je samo TEORIJA koju bi valjalo ispitat....
Ma nemam kad...a vala ni gdje <valjanjeodsmijeha>

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Česi i njihove čehinje

Post Postao/la Clavis » 29 sij 2015, 21:24

Ja mislim, najmlađi sam ovdje, al nije u redu druže Suade, rušite istraživački duh u nama... :135: :135: amo doće vakat kad će škobo i klendžo bit glavni a pajke i lipci samo sjeta (Nedo Bog dragi, al prilike su) pa ko to bude znao bit će glavni u raji.

Nego da znaš čime se trenutno bavim.... zadubio sam se da vidim čime čaplje maste pera, imaju li žlijezdu i možda džinovskog cdc-a oko nje...ili svaki korijen pera masti sam... eto....jope velim valjalo bi ispati....ko ima kad i gdje,.

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Česi i njihove čehinje

Post Postao/la rusko » 29 sij 2015, 21:29

angler je napisao/la:
Clavis je napisao/la:ovo je samo TEORIJA koju bi valjalo ispitat....
Ma nemam kad...a vala ni gdje <valjanjeodsmijeha>
Kako nemas… umotaj se u carsaf, zaroni u more, ponesi ampule CO2 i dva balona pod pazuh… kad dodjes do dna startaj ampule i mjeri vrijeme do povrsine… angazuj se malo :456:
slika slika

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Česi i njihove čehinje

Post Postao/la Clavis » 29 sij 2015, 21:32

:135: Jope velim nije fino najmlađi sam ovdje, al Bogat' obrij noge i prsa da te dlačice ne usporavaju... i Jan Torpe je to radio...i Ronaldo isto.


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Česi i njihove čehinje

Post Postao/la angler » 29 sij 2015, 22:08

Ovo sa CO2 je dobro <valjanjeodsmijeha> Hocu li biti mineralni ili kiseli Angler <valjanjeodsmijeha>

Ma ganjao sam ja kormorane i dodjoh do nekih perki ali nisu sa gujice pa plivaju ko sjekira...a lijepo izgledaju <valjanjeodsmijeha>

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Česi i njihove čehinje

Post Postao/la Clavis » 30 sij 2015, 00:49

I ja sam se sad na ovim dugonogim stuhama iisto uvjerio... nemaju klasican cdc vec im koza luci nekih prah... a koji sad nemam uslova u laboratoriji da ekstraktujem za potrebe vjestackog oprasivanja gotovih baji :D

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike i taktike mušičarenja”