pomagajte

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gagi
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:23 vel 2007, 21:17
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pomagajte

Post Postao/la gagi » 24 ožu 2007, 13:21

Ja sam varalicar nekih 20 godina ali od ove godine me zanima flyfishing.Imam stap od 9 fita #5,6,snjura wf6f icekrk #5,6.Sve mi je jasno oko lova suhom muhom ali mi nije jasno skoro nista oko lova nimfama.Je li konac mora da bude tonuci?Kako se vozi,odnosno da li se pusti da je struja nosi ili se lagano povlaci?Molim vas da mi pomognete.


OSX
Štela
Postovi:63
Pridružen/a:26 ruj 2006, 14:49
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la OSX » 18 sij 2008, 12:13

ovoj strani, prilicno pojasnjeno...

http://stevenojai.tripod.com/nymph.htm

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike i taktike mušičarenja”