KRUSNICA

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: KRUSNICA

Post Postao/la Seha » 03 ruj 2015, 12:12

Dok se ja rostiljam po Turskim plazama vi ovako izmerakaste godisnji odmor.. Gdje ce vam dusa :grin:
slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KRUSNICA

Post Postao/la montana » 03 ruj 2015, 14:41

Ti kraj vode, mi kraj vode. Vruce nama, vruce tebi. Stavim polarizovane, a ti suncane. Gledam i mjerkam ribe, gledas i mjerkas i ti. Ja mahnem ribi, mahnes i ti... eto, do ove tacke je nam je bilo isto.
Meni riba uzme muhu, a na tebe se zena izdere i pita otkud ti hrabrost pred njom da mases drugim "ribama" <jelmekotrazio>
<valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KRUSNICA

Post Postao/la Kovach » 04 ruj 2015, 14:03

zlaja je napisao/la:Soha sve znam , doživio sam tu avanturu i čestitam brate mušičaru :grin: Dževad, Monty i Armin još nisu naišli na insana kojeg ne mogu pretvorit u mušičara !
<valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> Nismo se mi druze mnogo trudili samo ti na pravi nacin prezentirali kako izgleda musicarski ceif! Ma koju tehniku preferirali dobro je probati nesto novo, ako nista drugo covjek nauci nesto.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”