Drinjača

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:
Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 28 srp 2013, 23:44

slika

slika


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 28 srp 2013, 23:45

slika

A najgori scenario su ovako mali,grizu al im ja nedam da se kače!

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 28 srp 2013, 23:46

Lažem,još gore su ove napasti!
slika

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 28 srp 2013, 23:47

slika

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 28 srp 2013, 23:51

Ova je vezana na #6 LS-3524F,bojao sam se da ne bude preteška i da će biti dosta spadanja.
slika

slika


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 28 srp 2013, 23:53

Jedva sam se vratio do auta,vrućinčina me uništila.Voda se ugrijala a hlada sve manje.
slika

I jedna "mustra" pa vi ne bacajte ove mušice od balze ili policelona :)

slika

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la zlaja » 29 srp 2013, 16:34

Tommy pratim tvoje podvodne fotke,baš su moćne...samo im uvijek treba do 10 % nekog filtera...to je sasvim okej,čak se tako radilo i sa filmovima..nek ti ne bude mrsko...samo trunkicu ...
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 29 srp 2013, 23:45

Ma kakvi mrsko,sve do jedne sam propustio kroz PS (foto šop),e sad do monitora je kod nekoga je tamnije a kod nekoga svjetlije.To sam skonto jer kući imam dva računara i razlika je u bojama velika!

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la Clavis » 30 srp 2013, 00:15

tommy ove tvoje fotke me natjeraše da poslije posla sjedem i napravim neku poly bubicu.... ponesem štap, deku novine i pravac plaža.... kad se nagelo predvečerje, ja lagano u jaž starog mlina...voda ujezerena...malo veće zelenkaste rupe u sedrama....kotlovi... baci tamo baci vamo...vješaju se klenčići...prvi na mušičarski pribor ciljano lovljeni na mušice za njih... i ne samo to već i ove zele do 15 cm...pa zatim i potočni mrenčići na suhu!... sasvim neki drugi mušičarski svijet....prikradanja bacanja pod vrbove grane..gledanja u statičnu mušicu kojoj daš trun života i gledaš kako je glavonja gura nosom a potom i guta....kontam u sebi šta sam propuštao...inače august sam znao odlagati mušičarski pribor zbog ulijenitog lipljena i pastrmke...e neću više... od sutra četri policelonke i pravac zmajevac, kontam mora neko probit led na ovim mojim lokalnim vodama što se tiče mušičarenja ciprinida...

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 30 srp 2013, 09:22

E stari moj da imam više vremena ja bih još vrsta probao!
Imam nesreću da živim u predjelu gdje riba a i tereni sve više stagniraju.
Da okačiš kakvog kilaša pa da vidiš kako je nezanimljiv za lov.Ima tu masa situacija.Jedan mi je skakao po vodi kao pastrmka.
Ili čuveno usisavanje,takav zvuk pamtiš dok si živ!
Najbitniji je fer odnos prema prirodi ja sam sve do jednog vratio a u mislim su mi bili moji sunarodnici koji bi sve ovo povadili!
Zato nam i jeste ovako!
P.S.
Želja mi je mrena na mahaču <ribarcina>

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la Clavis » 30 srp 2013, 11:06

a joj kad nas ga ima...stvano ruku na srce ne nosi to niko kući... ne zato što su poštenjačine već zato što je razmaženo salmonidima sa manje kostiju....

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la Kovach » 30 srp 2013, 22:56

Clavis drug kod mene je tako, a ja uzivam u prikradanju i nadmudrivanju sa kljenovima koji nimalo nisu naivni za prevariti. Naprotiv, znaju biti mnogo oprezniji i plasljiviji od pastrmke. Ove godine mi se ne dade da probam smudja na mahac, a bio sam pripremio aresnal. Bice dogodine, neka smo mi zivi i zdravi.

Tomy drug tvoje fotografije me svaki put obraduju. Svaka cast i na ulovu i lijepim fotografijama.

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 30 srp 2013, 23:59

Hvala druže,pokušavam javnosti skrenuti pažnju na prirodne resurse na svu tu ljepotu koju nemilice uništavamo!

Avatar
bakee
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:23 kol 2010, 15:08
Lokacija:sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la bakee » 31 srp 2013, 00:18

Svaka cast majstore, stvarno uzivas. Ima li u drinjaci mladice.

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la Clavis » 31 srp 2013, 07:15

E vako, jučer se damo na revir.... samo što smo došli kolega na sitnu nimficu dobije škobalja od cca 2,5 kg....jao štap #4 bilo je hodanja gore dole dok ga je izmorio, kad ga je izvukao htio odložiti štap i da završi kaže išćejfio....

Ja se spustim, jer me lipljen nije puno zanimao, odem do prvog vira.... macani svi preko 40cm patroliraju blizu površine... stojim im u "odsjaju" brzaka pa me ne vide... bacim muhu neće... tako jedno 20 minuta sam pokušavao. Skidam muhu... stavljam strimera.... struja ga lagano nosi, počinjem navlačiti... glavonje po dvojica idu lijeno za njim kao da ga "čuvaju".... :S kontam pa šta mu je što ga ne guta.... tako pola sata, već mi se otvorila rana na srednjem prstu od neisustva u navlačenju špage u strimerisanju.... vadim strimera, šišam dugu dlaku....ostaje mi boba od sjajnog čupavog chenilla boje dinje, podmotano olovnom žicom... nanerviran... "mlatnem" je takvu 20 cm od glavonje koji je par metara niže usidren... na moje zaprepaštenje ovaj reaguje takvom brzinom na taj pljusak i guta je.... divljačka kontra s moje strane, zvuk zatezanja špage i odljepljivanja od vode.... onaj što svaki mušičar zna prepoznati u orkestru dugih "instrumenata"... ni snašao se nisam već mi je podvez i tippet ringlica na prsima... od "bobe" i glavnje ništa... sjetim se da sam prije vezanja strimera imao "suhu" na tippetu 0,12 ... nije ni čudo što je puklo... sad ni bobe ni kojeg klinca... razočaran se spustim do preljeva i nastavim lipenom i jednodnevkama....al vratit ću mu se ja sa "voćkama" prve prilike :D
izgleda da sam tek "zagrebao" po površini u mušičarenju ovog specijalca :D

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”