Vrbas

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: Vrbas

Post Postao/la angler » 24 lis 2013, 05:25

Miholjsko ljeto za mene najljepsi period. Ne znas gdje prije pogledati.
Tereni fakat fantasticni. Na Vrbasu jos nisam bio, a vrijedi ga obici.
Nauzivaste se vi, a i ja gledajuci slike!


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Vrbas

Post Postao/la tommylee » 24 lis 2013, 22:56

Hvala ekipo,mada sam ja na ovim terenim tanak,ima kolega koji ih bolje poznaju i šta i kad treba bacati.Na Ribniku sam trebao bacati 20# a ovdje je išla i 14#.Tolike razlike a ko bi rekao.
Monty ja čvrsto odlučio ali nemam trenutno uslove-Krajina je perspektiva!

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vrbas

Post Postao/la montana » 25 lis 2013, 06:40

Jos sad ako ti Drinu potope ovim novim dogovorima... <djed>

Selimo svi gore, ako nista bicemo, u svakom pogledu, zapad za one koji ostanu.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vrbas

Post Postao/la rusko » 25 lis 2013, 18:53

Od kad nisam zagazio u MOJ Vrbas... a vidi ga kako je lijep... :cry:
slika slika

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vrbas

Post Postao/la Kovach » 26 lis 2013, 00:18

Tomy svaka cast na fotografijama i ceifu. Sto ovaj Vrbas zove sebi <jelmekotrazio> Odmah me vrati u 1991. godinu kad sam tamo bio u vojsci ali hebi ga tad nisam ni smjeo ni mogao u ribu , samo gledanje i uzdasi kao malo dijete pred izlogom sa slatkisima :( . Voda je mrak, tereni za 10.

Bistro


Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vrbas

Post Postao/la Clavis » 26 lis 2013, 21:14

Sve nekako al me zagolica onaj rukavac tamo :) volim potoke šta ću.......

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Vrbas

Post Postao/la tommylee » 26 lis 2013, 23:45

Hehe...drug moj i ja sam ti takav,odmah sam se bacio u traženje kakve potočare,mislim pogledom.

draganBL
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:12 stu 2013, 10:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vrbas

Post Postao/la draganBL » 18 stu 2013, 02:03

Pozdrav,
Da se I ja prijavim,a gdje drugo nego na svom terenu,tommy svaka cast za slike,mada je taj teren dosta izlovljen ,blizu je grada pa dosta ribara dolazi+ sto svaka kuca uz vodu ima bar jedan stap sa podvodnim muhama ...
ali u svakom slucaju ko ima zelju da dodje I proba vrbas,stojim na raspolaganju, u svojoj kratkoj karijeri ( tek sezonu musicarim,ali sam na vodi bar 7 dana sedmicno :) a i rodjen sam i cijeli zivot zivim na obali Vrbasa )obisao sam ove nase rjeke ( Plivu,Janj,Sanu,Sanicu,Unac,Ribnik,Ugar,Drinu ...) I mnoge su bogatije ribom ali ova nasa riba (pogotovo u kanjonu Vrbasa) je jos uvjek divlja,pa je prava draz nadmudrivati se s njom :) ima kapitalne pastrmke, lipljena , vleikih mladica...
Ps. Da li se preko 'dodavanje atacmenta' dodaju slike,da I ja okacim nesto
Bistro

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Vrbas

Post Postao/la angler » 18 stu 2013, 05:59

Dragane, dobro dosao na forum. <championvanja>
Obogati nas svojim slikama, a mozes ih postavljati preko attachmenta s tim sto "tezina" slike ne smije prelaziti 200kb. Isto tako mozes koristiti recimo ImageShack, ili slicne linkove, direktnim copy-paste adrese slike. Dimenzije slike neka bude maximalno 800x600.

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Vrbas

Post Postao/la tommylee » 18 stu 2013, 09:56

Dobro došao a ja kad god imam priliku iskoritim je na Vrbasu kao i na okolnim vodama.
Pastmki sam vidjeo da ima i ništa nije sitno sve su prave!!!
Lipljenu treba ubosti dan,ja nisam tu često pa da se posvetim a čuo sam i klenova da ima krupnih,po par kg.
Malo mi je jedan ovaj život šta bih ja sve da probam,obiđem a kažu da smo mala država!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”