Una

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
bakee
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:23 kol 2010, 15:08
Lokacija:sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Una

Post Postao/la bakee » 31 srp 2013, 20:50

Svaka cast momci ovo je reci uzivanje...montana jelde da nema une ni u velikoj americi.:)


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la montana » 31 srp 2013, 21:03

Una je nesto posebno. Ne ,ogu dole doci, a da je ne vidim! <flag>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la Kovach » 31 srp 2013, 22:14

Evo i od mene koja

Dolazak! Prvi pogled na Unu
slika
Cekajuci Montyja i Dzevada
slika
slika
U sumrak sa mosta ispod kojeg plivaju jata velikih plotica
slika
slika
Zlajin motiv. Sjede covjek za sto u restoran "Makaba" na jutarnju kaficu i rece: "E odavde cu ja slikati ovdje mi se otvorilo sve". Ja ga pogledam, pa pogledam Unu i kontam u sebi: "Sta ti se dragi Zlaja "otvorilo", da nisi prolupao od ove ljepote <valjanjeodsmijeha>
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Neki "tip" gaca u po` Une i mase "nekim stapom" <jelmekotrazio> <valjanjeodsmijeha>
slika
slika
Jedna "oblacna"
slika
Pogled na restoran "Makaba" sa pola Une
slika
Zlaja u akciji i njegovo remek djelo
slika
slika
Na odlasku sa domacinom
slika

Hvala veliki prijatelju Monty jer bez tebe ovog izleta nebi ni bilo, veliko hvala domacinu Dzevadu na izuzetnom gostoprimstvu, a drugu Zlaji na lijepom druzenju i sto me trpio citav put dok sam ja <vozac> . Sve u svemu lijepo druzenje, prelijepa priroda i jako gostoprimljivi ljudi. Sta reci nego ovo treba ponoviti i to sto prije!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la Seha » 02 kol 2013, 11:21

Bravo majstori. A Una ko Una nema je ljepse <championvanja>
slika

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la AlaS » 02 kol 2013, 22:45

Bio prosli vikend na Uni poslovno stap u autu bio ali nisam zabacio jer nisam mogao naci informacije gdje se smije pecati i gdje dnevni izlaz platiti ,tako da sam dosta vremena proveo u ovom Gasthausu gore sto se vidi iza Zlaje i Kove :grin: :grin: ...Una je bas jedna jedina
slika
Bistro


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Una

Post Postao/la angler » 15 ruj 2013, 20:47

Kako mi je ovo promaklo pojma nemam. Uzeo malo da precesljam postove.
Eh miline, ljepote i meraka. Da je ovako ponoviti bar jednom mjesecno :grin:

A sta je sa slikama kad je i Rusko bio?

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la rusko » 16 ruj 2013, 10:51

Rusko ima tehnickih problema sa slikama sa Une... ne moze da nadje karticu na kojoj su slike :(

Imam nesto sa Krusnice i slike sa Une koje sam slikao sistemskom kamerom, ali na kojoj se ne vide ulovi, pa cekam ne bi li iz nekog dzepa ispala kartica sa ulovima sa Une da sve zajedno ubacim.
slika slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la rusko » 16 ruj 2013, 11:01

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Una

Post Postao/la angler » 16 ruj 2013, 18:16

Super slike. Neka si ove ubacio, a kad karticu nadjes slijedi druga tura....duze ce trajati turneja :grin:

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la montana » 17 ruj 2013, 00:35

AlaS je napisao/la:Bio prosli vikend na Uni poslovno stap u autu bio ali nisam zabacio jer nisam mogao naci informacije gdje se smije pecati i gdje dnevni izlaz platiti ,tako da sam dosta vremena proveo u ovom Gasthausu gore sto se vidi iza Zlaje i Kove :grin: :grin: ...Una je bas jedna jedina
Sljedeci put javi da si gore, pa da te uvezemo. <titinpionir>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”