Pitanje o lokaciji revira

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ninom
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:30 svi 2013, 11:17
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pitanje o lokaciji revira

Post Postao/la ninom » 02 lip 2013, 14:13

Sta ima ribari. Evo sad sam se vratio s glavaticeva, neretva nadosla i mutna ne vidi se bogami vise od 10 cm ako i to. Kako god uspio sam uloviti 7 komada a od tih 7 jedna je bila 30 cm meka, sve sam uhvatio na narandasti soft hackle.

Eh sad slijedi moje pitanje, posto sam dosao iz amerike nisam upoznat sa terenima. Mislio sam da odem na par dana i pecam na Sanici a evo vidio sam i da je Una super rijeka za musicarenje.

Nisam upucen s lokacijama revira, rijeke itd i kako doci do tamo iz sarajeva, ako ima ko da mi moze pomoci to bi bilo super .

Znaci ili lokacija revira na google maps ili bilo kakva informacija kako dodji do odredje ih revira. Nemoraju biti samo sanica i una moze i rijeke koje su blize sarajevu.

Pozdrav svima i BISTRO


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pitanje o lokaciji revira

Post Postao/la montana » 02 lip 2013, 17:38

Bistro kolega iz Amerike i dobro nam dosao. Revir u Sanici ti je lako naci. Na ulasku u mjesto imas table koje ti sve kazuju! Na Uni imas dosta revira. Recimo Park prirode u Kulen Vakufu. Dakle krenes od Bosanskog Petrovca prema Bihacu i na pola puta imas skretanje lijevo. Oznaceno je tablama. U Kulen Vakufu predji preko mosta i sa lijeve strane imas kafanu u kojoj "svi sve znaju". Pozvace ti i cuvara da ti proda dozvolu. Bosanska Krupa je moja omiljena destinacija, a tu imas revir Krusnica i mladicarski revir na Uni. Mogu ti dati telefone ljudi u B. Krupi. Imas i revir u Kljucu za koji ti informacije moze dati kolega Clavis. Blizu Sarajeva, osim Neretve nemas mnogo izbora. Imas revir u Busovaci koji je odmah pored puta i na Krivaji nize Olova. Postoji i revir u Donjem Vakufu na Vrbasu.

Sad, posto si iz Amerike kao i ja, znam da trazis najbolje, a nemas puno vremena, pa se javi da te mozemo sto bolje posavjetovati i povezati.

P.S. Po Bosanskoj Krajini ni otvorene vode nisu lose za ribolov.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

meskobeg
Štela
Postovi:64
Pridružen/a:01 ožu 2013, 17:48
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pitanje o lokaciji revira

Post Postao/la meskobeg » 02 lip 2013, 19:23

druze , dobro ti je rek'o Montana ... pakuj se i gas ,Krajina , nema ti druge , Busovaca je havarija poslije ovih kiša. Olovo je ,hmm... ok ali nije to to... nego brate , ako imas vremena i para a hoces pravi ''Fishing trip'' , turneja... porani pa svrati i na Ribnik, to ti je prije Kljuca ,ima tabla , cca220 km od Sarajeva ...fantazija ... prespavas u Kljucu pa onda Sanica... odatle za Bihac , prije Bihaca u Vrtoču lijevo pa u Kulen Vakuf ... a onda Unom lagaaaaanooooooo :grin: ...Bihac spavanje pa sutra na Klokot ... pa nadjes nekoga da te provede kroz Grmusu , da ti pokaze one štekove :grin: ... pa Krupa-spavanje :grin: ujutru Krusnica ... a jooooj 4-5 dana da ocejfiš k'o veliki ... i naravno full paket , sve sto ide uz to :6543: <adipiva>

Al' bi ja znao ćejfit da mi se može ... al ne može ...
The river was cut by the world's great flood and runs over rocks from the basement of time. On some of those rocks are timeless raindrops. Under the rocks are the words, and some of the words are theirs. I am haunted by waters.

ninom
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:30 svi 2013, 11:17
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pitanje o lokaciji revira

Post Postao/la ninom » 03 lip 2013, 21:52

Hvala na informacijama imam vremena barem 4 do 5 dana nije frka. Volio bi i na mladicu da odem zasto da ne. Ma sta god od ovih salmonida.

Sutra cu da isplaniram put pa da vidim gdje mogu spavati moteli hoteli itd. Nas ide trojca jedan je vozac a dva ribara.

Javljam se montani za brojeve telefona preko private-a u toku sedmice.
Puno hvala ljudi i Bistro! :)

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Pitanje o lokaciji revira

Post Postao/la tommylee » 04 lip 2013, 00:06

Ovdje imaš dosta informacija za ove vode i sav ostali prateći program.

http://www.ribnikflyfish.com/RIBNIK/
Ili ovaj...
http://www.osrkonjic.org/reviri/musicarski-reviri/


meskobeg
Štela
Postovi:64
Pridružen/a:01 ožu 2013, 17:48
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pitanje o lokaciji revira

Post Postao/la meskobeg » 04 lip 2013, 18:21

sljedecu sedmicu sam u Bihacu , sto se tice smjestaja i ostalog , ako sta mogu pomoci ... <flag>
The river was cut by the world's great flood and runs over rocks from the basement of time. On some of those rocks are timeless raindrops. Under the rocks are the words, and some of the words are theirs. I am haunted by waters.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”