FF revir Doljanka Jablanica

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la Kovach » 06 lip 2014, 01:56

Evo postavio sam bar ove prve slike malo bolje, a ove zadnje su slikane skoro pa u sami mrak tako da su bas lose.
Seha je napisao/la:Ma nema frke stari nego cisto konstatujem da je ovo prelijepa voda i da bi trebalo jos slika za nas koji je nikad nevidjesmo..

Lako je rodju za resoluciju sa onim njegovim djozlucima. On vidi sve kamencice, siluete ribe i vodeni svijet u cahuri :135:
Ma ja kad ih stavim u neka doba izgubim osjecaj pa kako cisto vidim kamenje i sve na dnu odjednom voda do pasa <valjanjeodsmijeha>

Ne volim obecati pa slagati ali svakako sam mislio jednog dana proci citavu dionicu revira Doljanke pa i malo slobodnog dijela i uslikati par fotografija. Onda cu postaviti ovdje pa uzivajte vi sto su vam vode k`o Bosna poslije ovih poplava <valjanjeodsmijeha>

slika
slika
slika

Desni klik i "otvori sliku u novoj kartici" :wink:


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la Seha » 06 lip 2014, 10:47

Ma ja se uzelim ovih kraskih ljepotica na kakvim sam nekad rastao.. Jedine rijeke koje po meni mogu parirati hercegovackim su u bosankoj krajini sve ostalo bar meni su nakon izgradnje hidrocentrala i poslijeratnom kulturom bacanja smeca u iste tanadara mandara.
Ona me prva podsjeti na rijeku Susicu pritoku Trebisnjice u mjestu Lastva.. Moj rejon :grin:
slika

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la Kovach » 15 lip 2014, 23:50

Izlazak na Doljanku 15.06.2014. Ribe nije falilo, a bilans 8 ulovljenih i nekoliko spadanja. (Za uvecan prikaz klikni na zeljenu sliku)

slika
slika
Prva, koju nisam slikao ulovljena je pri prvom zabacaju i to na "martovku #8", a ova sa slike je bila druga na istu muhu.
slika
Ova je ulovljena na "zulu #8".
slika
Ovu sam ulovio na "adamsa #12".
slika
Ova je ulovljena na muhu "kralj vode #10". E kad sam vidio ovo jeza me spopala. Mislim da su u pitanju osti pa je samo okrznuta.
slika
slika
Sa ove dvije je bio pokusaj fotografisanja "A la Monty" ali ne bas uspjesno <valjanjeodsmijeha> Monty moraces me ljetos obuciti
Prva ulovljena na "kraljevskog kocijasa #12", a druga na "josavku #8"
slika
Ovo je bila oprostajna za veceras i ulovljena je na "zecje uho #14", ali suha verzija.

Bilo je jos spadanja i fulova, a jednu jako finu izgubio sam zbog gluposti jer sam trkeljao po dzepu da izvadim mobitel i snimim borbu sa njom. I dok sam ja sve nastimao ona spala sa "adamsa #14" ali ja sam ceif ispunio :mrgreen:
Dan prelijep, a voda blago zamucena od kise koja je juce malo padala (idealna). Zadatak obavljen, baterije napunjene do daljnjeg <flag>

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la Seha » 17 lip 2014, 10:38

Bravisimo kompanjero el musicar <flag>
slika

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la Kovach » 18 lip 2014, 00:54

Hvala Seha drug!


Avatar
mokeSA
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:07 ruj 2014, 20:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la mokeSA » 19 ruj 2014, 09:51

Extra slibe...je li sta vraceno nazad :baseball:

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la Kovach » 19 ruj 2014, 22:49

mokeSA je napisao/la:Extra slibe...je li sta vraceno nazad :baseball:
Moke jarane ovo je revir i rezim ribolova je "uhvati i pusti" tako da su sve do jedne vracene nazad!

Avatar
mokeSA
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:07 ruj 2014, 20:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la mokeSA » 20 ruj 2014, 18:42

sta bi sa onom sto joj fali komad skgre,.borba upetljana.. <championvanja>

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la Kovach » 21 ruj 2014, 23:42

Ko ce joj znati od cega je stradala je li od ostiju ili raubovanja trokukama. I ona je vracena nazad kad je uspjela prezivjeti do sad neka zivi i dalje. Od moje ruke nije stradala!

Avatar
mokeSA
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:07 ruj 2014, 20:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la mokeSA » 25 ruj 2014, 22:50

RESPECT. <flag>

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la Kovach » 11 svi 2015, 01:09

Snjegovi se tope voda ogromna. Tri pokusaja, tri izlaska samo jedno javljanje i to nesto toliko sitno da nisam uspio zakaciti.

slika
(Desni klik i otvori u novoj kartici)

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la angler » 11 svi 2015, 04:19

Bar si pokusao i ocejfio. Kad se malo voda stabilizuje bice teferica. Bistro majstore!
Ogromne ove slike...izasle iz ekrana...nish se ne vidi :grin:

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la Kovach » 11 svi 2015, 12:21

angler je napisao/la:Bar si pokusao i ocejfio. Kad se malo voda stabilizuje bice teferica. Bistro majstore!
Ogromne ove slike...izasle iz ekrana...nish se ne vidi :grin:

Ma meni je uvijek ceif kad sam pored vode :mrgreen:

Slike jesu ogromne moracu nesto raditi. Ovo se desava kako ih poce postavljati na http://www.zaslike.com moracu traziti drugu stranicu, nikako naci link za normalnu velicinu ili sitna ili ogromna, a nisam se mnogo ni trudio. Ne znam bi li pomoglo smanjivanje u nekom programu prije postavljanja jer ovo je direktno sa telefona na stranicu.

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la tommylee » 19 svi 2015, 12:49

Bi ako smanjiš na željenu rezoluciju.Ja sve odradim prije uploada.
Svaki izlazak na vodu je uspjeh.I ja imam nekih dešavanaj pa prvom prilikom se javljam.

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FF revir Doljanka Jablanica

Post Postao/la Kovach » 09 pro 2015, 20:19

Da vas obavjestim da se na zalost zaigrala igra oko nase Doljanke. Naime, nas slavni sugradjanin Mirza Teletovic, odnosni kako navode mediji "tacnije porodica Teletovic" sto je jako bitno (pametnome dosta), ovih dana je izgleda dobio dozvolu za izgradnju dvije mini hidroelektrane na rijeci Doljanci. Mjestani i ribolovci jos uvijek sute, samo poneki cudak kao ja se javi i usprotivi se ovoj gluposti. Pokusavam raju animirati na facebooku ali slabe fajde. Neki prihvatili objerucke pa komentarisu : bice novih radnih mjesta, bravo majstore tako se voli svoj grad, bravo Mirza ulazes 10 miliona u svoju carsiju, legenda itd. i sl. Pozivam svog rodjaka i sugradjanina Mirzu Teletovica, kojeg izuzetno cijenim kao sportistu, ako zeli pomoci svom gradu da tih 10 miliona ulozi u "GRANIT" d.od. u stecaju i na taj nacin pomogne oko 300 napacenih radnika, da rijesi njihovu dugogodisnju agoniju, neka ih ulozi u bilo sta drugo, ali ne u unistenje nase Doljanke, posebnog FF revira i od pamtivjeka prirodnog mrijesta potocne pastrmke, najdrazeg izletista svih jablanicana u ljetnim danima. Ja znam i zasto narod suti, znam i "cije je maslo" sto ribarsko udruzenje suti, ali nema veze o tome drugom prilikom. Tako to biva kad politicari postanu preko noci ribolovci ali i to iz interesa da bi potpomogli ovakve i slicne projekte, a ne iz ljubavi. Bistro vam bilo drage kolege jablanicani, trazili ste gledajte! Da me kraljevska kobra ujede ovo par dana otrovala bi se iste sekunde :pravo_ljut: . Ali nema veze ima jos pametnih ljudi u BiH koji cuvaju svoje prirodne ljepote, ima jos FF revira otice Kovach za svoj ceif, samo mi zao djece koja ovu ljepotu nece ni zapamtiti.
I PAMETAN BI POLUDIO!!! Bistro!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”